تعرفه سامانه مدیریت کنفرانس ثمین همایش

برخی از امکانات سامانه


داشبورد مدیریتی

داشبورد مدیریتی

داشبورد ارائه گرافیکی مهم ترین اطلاعات مورد نیاز مدیر کنفرانس می باشد. در این صفحه اطلاعات آمار، ارقام و نمودار ها با دقت و نظم چیده شده اند تا مدیر کنفرانس با یک نگاه وضعیت کلی کنفرانس را نظارت کند.

در داشبورد مدیریتی سامانه ثمین همایش موارد مهم و اطلاعات مورد نیاز مدیر کنفرانس در قالب نمودار و اجزای گرافیکی در اختیار مدیر قرار می گیرد. با طراحی درست داشبورد ابزاری قدرتمند و منحصر به فرد برای نظارت بر علمکرد برگزاری کنفرانس در یک نگاه شده است و بهترین راه برای بدست آوردن بینش به عملیت و عملکرد برگزاری کنفرانس می باشد.

شخصی سازی فرم ثبت نام

شخصی سازی فرم ثبت نام

فرم ثبت نام در سامانه کنفرانس توسط مدیر سامانه قابل تنظیم و شخصی سازی می باشد.

فیلد های اطلاعاتی زیادی تعریف شده است که مدیر سامانه می تواند آنها را مدیریت کند تا اطلاعات مورد نیاز کنفرانس خود را از کاربران در هنگام ثبت نام دریافت کند.

به عنوان مثال مدیر کنفرانس می خواهد در زمان ثبت نام کاربر حتما تلفن همراه را وارد کند برای این کار آن را اجباری می کند و یا نیازی به وارد کردن آدرس کاربر هنگام ثبت نام نباشد می تواند آن را مخفی نماید.

تعریف خدمات کنفرانس

مدیریت خدمات کنفرانس

در هر کنفرانس به شرکت کنندگان در آن کنفرانس خدماتی ارائه و در قبال برخی از آنها از شرکت کننده هزینه ای دریافت می گردد. خدماتی از قبیل صدور گواهی نامه ها، ارسال مقاله، پکیج های هدیه، تندیس کنفرانس و ...

مدیر کنفرانس می تواند این خدمات را تعریف کند به عنوان مثال هزینه ارسال مقاله اول ، دوم و ... چقدر باشد و یا پکیچ کنفرانس را به صورت رایگان برای افرادی که انتخاب کرده اند ارسال گردد و ...

گزارشی کامل از تعداد و افرادی که هر خدمت را انتخاب کردند برای مدیر وجود دارد و مدیر کنترل کاملی بر این قسمت دارد.

مدیریت کارگاه آموزشی

مدیریت کارگاه آموزشی

در جهت تبادل تجربیات و تخصص برگزار کنندگان کنفرانس ها اقدام به برپایی کارگاه های آموزشی در طول دوره کنفرانس می کنند.

سامانه ثمین همایش امکان مدیریت برگزاری کارگاه آموزشی را در اختیار شما قرار می دهد. ثبت نام در کارگاه، دریافت هزینه حضور در کارگاه، صدور گواهی شرکت در کارگاه و ... از جمله امکانات سامانه در این بخش می باشد.

همچنین گزارشی کامل از تعداد و افراد ثبت نام شده در کارگاه ها و امکان افزودن و حذف از کارگاه برای مدیر سامانه وجود دارد.

سیستم ارسال پیام

سیستم ارسال پیام

در جهت ارتباط موثر و پیوسته بین مدیر با کاربران و داوران با نویسنده مقاله امکان ارسال پیام وجود دارد.

همچین برای جلوگیری از اتلاف وقت و خستگی داوران در این بخش نمونه پیام هایی توسط مدیر تعریف می شود تا در هنگام بازگشت مقالات جهت ویرایش و یا عدم پذیرش مقاله با انتخاب داور برای کاربر ارسال گردد. به عنوان مثال "چکیده ناقص و ناکافی می باشد" و یا " تلاش شما قابل تقدیر است اما مقاله شما جهت ارائه در این کنفرانس پذیرفته نشده است.

تنظیم فرم داوری کنفرانس

تنظیم فرم داوری کنفرانس

داوری مقالات مهم ترین بخش سامانه مدیریت برگزاری کنفرانس می باشد. در جهت داوری دقیق و کارشناسی از تیمی مجرب و با تجربه متشکل از اساتید دانشگاه و دبیران علمی کنفرانس های مختلف در طراحی و استاندارد سازی سولات داوری مقالات استفاده شد، خروجی این کار کارشناسی فرم داور استاندارد شده که شما می توانید از آن بهره ببرید.

همچنین امکان تغییر و ویرایش سوالات ، گروه سوالات فرم داوری، ترتیب سوالات و امتیازات آن برای مدیر کنفرانس وجود دارد.

مدیریت صورتحساب، پرداخت آنلاین، فیش بانکی

مدیریت امور مالی کنفرانس

مدیریت مالی صورتحساب های کنفرانس از جمله بدهکاری بابت خدمات، کارگاه های آموزشی و ... که کاربر انتخاب کرده است. برای کاربران امکان پرداخت صورتحساب به صورت پرداخت آنلاین و همچنین ثبت فیش بانکی وجود دارد. فیش های ثبت شده پس از تائید مدیر سامانه از حساب کاربر کسر می گردد.

پراخت آنلاین صورتحساب باعث سهولت استفاده کاربران و صرفه جویی در وقت آنها و مدیر سامانه می گردد و دیگر نیاز به مراجعه حضوری به بانک نمی باشد. سامانه ثمین همایش قابلیت اتصال به تمامی بانک های ارائه دهنده سرویس پرداخت آنلاین را دارد و از این جهت هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد.

طراحی و صدور آسان گواهی

طراحی و صدور آسان گواهی

امکان تعریف گواهی های متنوع و دلخواه مدیر وجود دارد این بخش از سامانه به صورت کاملا پویا طراحی شده تا مدیر سامانه بتواند انواع گواهی نامه ها را از قبیل گواهی شرکت در کنفرانس، گواهی ارائه مقاله، گواهی حضور در کارگاه های آموزشی و ... را به دلخواه طراحی کند.

تنظیم فایل های مقاله دریافتی

تنظیم فایل های مقاله دریافتی

امکان تعریف فایل های مقاله توسط مدیر وجود دارد. اینکه کاربر پس از ثبت نام در سامانه و زمانی که می خواهد اقدام به ارسال مقاله نماید چه فایل هایی و با چه پسوند هایی را باید ارسال نماید.

به عنوان مثال می توان تعریف کرد که چکیده مقاله با پسوند doc به صورت اجباری، پسوند pdf به صورت اختیاری، متن اصلی مقاله با پسوند doc ارسال گردد.

نحوه ارائه مقاله کنفرانس

نحوه ارائه مقاله

مدیر کنفرانس می تواند تنظیم نماید که مقاله های به چه صورتی در کنفرانس ارائه می شوند به عنوان مثال سخنرانی، پوستر، آنلاین، چند رسانه ای و ...

این امکان وجود دارد که کاربر در هنگام ارسال مقاله انتخاب کند که می خواهد مقاله خود را به صورت سخنرانی ارائه نماید.

البته این انتخاب فقط پیشنهاد کاربر می باشد و مقاله پس از بررسی توسط داوران و مدیر کنفرانس ممکن است به صورت دیگری برای ارائه در کنفرانس پذیرفته شود.

گروه بندی کاربران

گروه بندی کاربران

مدیر کنفرانس می تواند گروه های کاربران را تعریف نماید تا کاربر در هنگام ثبت نام اقدام به انتخاب گروه مورد نظر خود نماید به عنوان مثال گروه های آزاد، اساتید و دانشجویان و ...

گزارش های متنوعی از تعداد و کاربران ثبت نامی در گروه های مختلف برای مدیر در دسترس می باشد.

همچنین مدیر کنفرانس می تواند به هر گروه تخفیف هایی را اعمال نماید

دریافت مدارک از کاربران

دریافت مدارک از کاربران

این امکان وجود دارد تا توسط مدیر مدارکی که برای تکمیل ثبت نام و تائید گروه ثبت نامی انتخاب شده توسط کاربر مورد نیاز است تعریف گردد.

به عنوان مثال کاربری به عنوان دانشجو ثبت نام نموده باید تصویر کارت دانشجوی را ارسال نماید. پس از تائید مدیر می تواند از تخفیف دانشجویی در هزینه ارسال مقاله و مابقی خدمات استفاده نماید.

سیستم فیش غذا کنفرانس

مدیریت فیش غذا

مدیر کنفرانس می تواند وعده های غذایی مختلف که در طول کنفرانس ارائه می شود را در سیستم ثبت کند.

امکان درج هزینه ، منو غذایی، تاریخ و ... در این بخش وجود دارد. کاربر می تواند غذای مورد نظر خود را انتخاب و فیش غذایی را از سیستم دریافت نماید.

مدیریت همراهان کاربران کنفرانس

مدیریت همراهان کاربران

بخش مدیریت همراهان شرکت کنندگان کنفرانس این قابلیت را به کاربر می دهد تا همراهان خود را ثبت نام کند. همچنین مدیر می تواند برای حضور همراهان، کاربر را مبلغی بدهکار نماید.

گزارش ها و آمار های مختلفی برای این بخش تهیه شده است تا مدیر کنترل کاملی بر این بخش داشته باشد.

کارت شناسایی

صدور کارت شناسایی

جهت مدیریت بهتر و راحت تر و کنترل تردد در روزهای برگزاری کنفرانس ، می توان برای تمامی افراد شرکت کننده ، کارت شناسایی صادر کرد.

مدیریت همراهان کاربران کنفرانس

تولید کتابچه مجموعه مقالات

امکان ایجاد کتابچه مجموعه مقالات ، براحتی امکان پذیر می باشد. با تولید فایل اکسل مجموعه مقالات کنفرانس، براحتی می توان فایل مجموعه مقالات را تولید کرد.

isc

تولید فایل های مورد نیاز جهت نمایه سازی مقالات در ISC

براحتی می توانید با چند کلیک، از کل مقالات پذیرفته شده خروجی استاندارد isc را تولید کرده و همراه با فایل های مقالات در سایت isc بارگذاری نمایید.

ieee

تکمیل فرم کپی رایت IEEE در پنل کاربران

با استفاده از این قابلیت کاربران می توانند در پنل کاربری خود با کلیک روی یک دکمه، به سایت ieee متصل شده و فرم کپی رایت را تکمیل نمایند. توجه کنید که تمام اطلاعات مربوط به مقاله از طریق وب سرویس برای ieee ارسال خواهد شد. پس از ارسال در چند مرحله این اطلاعات به کاربر نمایش می دهد و کاربر باید این اطلاعات را تایید نماید.