سوالات متداول در باره کنفرانس و همایش

در صورتی که سوالی درباره برگزاری کنفرانس و سامانه مدیریت برگزاری همایش برای شما پیش آمده ابتدا پرسش و پاسخ های زیر را مطالعه نمائید. اگر همچنان پاسخ سوال خود را نیافتید از بخش تماس با ما سایت سوال خود را مطرح نمائید تا کارشناسان ما به سوال شما پاسخگو باشند.


سوالات پشتیبانی
  • مشتریان سامانه ثمین همایش از راهنمایی و پشتیبانی کامل کارشناسان ما برخوردار می باشند.پشتیبانی به صورت تلفنی و اینترنتی صورت می پذیرد.
  • نسخه تک همایش سامانه تا انتهای برگزاری کنفرانس از پشتیبانی رایگان کامل برخوردار می باشد و کارشناسان ما تا پایان کنفرانس راهنما و همیار شما هستند .
  • نسخه تک همایش دائمی دوره های مختلف از دو دوره پشتیبانی رایگان بهره مند هستید. دوره های بعدی پشتیبانی با قرارداد مجزا صورت می پذیرد.
  • نسخه دائمی چند همایش در سال یک سال پشتیبانی رایگان می باشد و برای سال های بعدی نیاز به قرارداد پشتیبانی جداگانه می باشد.
  • شنبه تا چهار شنبه از ساعت 8 صبح الی 17 عصر
  • پنج شنبه ها از ساعت 8 صبح الی 14
  • در ساعت غیر اداری شما می توانید سوالات و مشکلات خود را از طریق ایمیل پشتیبانی به آدرس zarei_62@yahoo.com ارسال نماید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند.
سوالات عمومی
بله، هیچ گونه محدودیت زمانی در برگزاری همایش ها وجود ندارد به عنوان مثال اگر سامانه "دائمی شش همایش در سال" را تهیه نموده اید هر زمانی در طول سال می توانید اقدام به برگزاری کنفرانس ها نماید حتی هر شش کنفرانس به طور همزمان
خیر، تمام امکانات سانامه به صورت کامل برای تمامی پلن ها فعال می باشد و تنها در دائمی بودن و تعداد همایش ها در طول سال باهم تفاوت دارند.
بله، چند قالب آماده برای سایت کنفرانس تهیه شده و شما بسته به سلیقه خود می توانید یکی از آنها را انتخاب نمائید و یا خود ظاهر صفحه را از جمله جایگاه پنل ها، رنگ بندی، آیکن ها و ... را طراحی کنید.
پس از آنکه سفارش راه اندازی سامانه ثبت شد کارشناسان بخش فنی ما در سریع ترین زمان ممکن جهت راه اندازی سامانه اقدام می کنند ، این زمان نهایتا 24 ساعت می باشد.